تحقيق رايگان بيمه البرز

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن تحقيق رايگان بيمه البرز :

با توجه به نیاز بیمه گذاران گرامی به ایجاد رشته بیمه ای جدیدی که از محل آن همانند بیمه های تامین اجتماعی امکان دریافت مستمری برای بیمه گذاران میسر گردد, با درایت مدیران و کارشناسان بیمه البرز, بیمه عمر و مستمری بیمه البرز جهت استفاده بیمه گذاران محترم این شرکت به خدمات قابل ارائه این نمایندگی افزوده گردید.
با توجه به افزایش نفوذ بیمه ها در زندگیمان و نیاز افراد به تامین مالی آینده برای عواملی چون ازدواج,خرید مسکن,خودرو, تامین معاش خانواده و پس انداز, ( نمایندگی 4143 شرکت سهامی بیمه البرز ) اقدام به معرفی این رشته بیمه ای جدید می نماید:
*** امتیازات ویژه:
- امکان سرمایه گذاری برای خود و فرزندان باهر سرمایه مورد نظر بیمه گذار بدون محدودیت حداقل –حداکثر برای سرمایه .
- بهره مندی از بیمه عمر در طول مدت اعتبار بیمه نامه.
- معافیت از هرگونه مالیات.
- ادامه پوشش بیمه ای در صورت از کارافتادگی کلی بدون پرداخت حق بیمه.
- و اصلی ترین مزیت این نوع بیمه نامه که باعث تفاوت آن با بیمه های تامین اجتماعی از نظر پرداخت مستمری ست, این است که در صورتی که بیمه گذار خانم باشد و در زمان دریافت مستمری فوت نماید پرداخت مستمری به وی یا بازماندگانش خودبه خود قطع میگردد؛ در حالی که در این بیمه نامه مستمری تا پایان قرارداد بدون هیچ محدودیتی به بیمه گذار (و پس از فوت وی) به بازماندگانش پرداخت می گردد.
*** شرایط:
- مجموع سن بیمه شده و مدت پرداخت حق بیمه باید کمتر از 80 سال تمام باشد.
- پرداخت سرمایه می تواند به صورت یکجا, ماهیانه و یا سالیانه باشد.
(توجه: ارقام زیر بعنوان نمونه است و امکان ارائه مستمری سالانه 100.000.000ریال, 150.000.000ریالی, 200.000.000ریالی و بالاتر هم میسر است.)
الف) یکجا: در این شیوه, بیمه گذار مبلغ سرمایه مورد نظر خودرا به صورت یکجا به شرکت بیمه پرداخت می نماید و زمان پرداخت مستمری, یکسال پس از شروع بیمه نامه می باشد.
بطور مثال: بیمه گذار با سن 35 سال با پرداخت حدود 542.000.000 ریال حق بیمه یکجا, تا پایان عمر سالانه 50.000.000 مستمری دریافت می نماید.
و باز هم, اگر یک فرد 50 ساله حدود 484.000.000ریال حق بیمه یکجا پرداخت نماید, تا پایان عمر سالانه 50.000.000ریال مستمری دریافت می نماید.

لینک کمکی